Facebook Pixel

Кабмін відповів найбільшим мережам АЗС на зупинення продажу бензину та дизпалива

Зупинення продажу бензину та дизпалива: Кабмін відповів ВОГ, ОККО, КЛО та СОКАР. Фото: pixabay /  JirkaF

Зупинення продажу бензину та дизпалива: Кабмін відповів ВОГ, ОККО, КЛО та СОКАР. Фото: pixabay / JirkaF

Державне регулювання цін на бензин і дизельне паливо не поширюється на «брендове преміальне паливо». Так у Міністерстві економіки відреагували на тимчасове зупинення продажу палива верхнього цінового сегмента компаніями WOG, OKKO, SOCAR і KLO.

Зокрема, на сайті відомства пояснюють, що дія постанови поширюється на автомобільні бензини та дизельне паливо, які входять до переліку товарів, що мають соціальну значущість, а саме на бензин марки А-92, бензин марки А-95 і дизельне паливо.

Quote«Під встановлення максимальної торговельної надбавки не підпадає «брендове преміальне» паливо з поліпшеними показниками якості, позначення (маркування) якого містить певну торгову марку (товарний знак), що пропонується на автозаправних станціях для автомобілів преміумсегмента за вищою ціною, ніж соціально значуще паливо», — йдеться в повідомленні.

У Мінекономіки також нагадали про технічний регламент, який допускає маркування «брендового преміального палива» з поліпшеними показниками якості за допомогою торгової марки (знака).

Telegram Logo

Контекст. Раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення встановити на період карантину максимальні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизеля та бензину на рівні 7 грн і 5 грн за літр відповідно. Через те компанія ОККО тимчасово зупинила реалізацію PULLS 95 і PULLS Diesel, WOG — 95 Mustang та ДП+ Mustang, KLO — VENTUS 95 і VENTUS Diesel, а SOCAR — NANO 95 і Diesel Nano Extro, пояснивши це нерентабельністю цін.

Коментарі

Всі новини