Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці скаржаться, що Приватбанк не видає готівкові долари в касах. У банку пояснили чому

Чи видає Приватбанк долари 6 вересня 2022 року. Фото: Pixabay

Чи видає Приватбанк долари 6 вересня 2022 року. Фото: Pixabay

У вівторок, 6 вересня, українці почали масово скаржитися на те, що державний Приватбанк припинив видавати в касах готівкові долари. Проблеми спостерігаються також і зі здійсненням доларових переказів.

Скарги почали з’являтися на форумі «Мінфіну». Деякі клієнти звинувачують банк у тому, що він змушує переказувати гроші на гривневі картки, через це вони втрачають 10% на різниці банківського та реального курсу валют. У відповідях на гнівні повідомлення клієнтів банк зазначає, що «заявки на замовлення готівки було скасовано через тимчасові складнощі в логістиці доларових банкнот з-за кордону».

У банку заявили, що проблеми з готівковою валютою нині є в кожному банку в країні. Прессекретар Приватбанку Олег Серга в коментарі «РБК-Україна» зазначив, що минулого місяця банк замовив удесятеро більше валюти за кордоном, ніж у серпні 2021 року, однак цього обсягу однаково недостатньо для задоволення попиту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«У вересні ми замовили ще більше валюти», — наголосив він.

За його словами, основна проблема полягає в доставленні валюти по регіонах. Він додав, що всі потреби клієнтів буде закрито в міру надходження валюти до відділень.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: у серпні очільниця Мінреінтеграції Ірина Верещук повідомила про суттєве збільшення скарг від людей із тимчасового окупованих міст і сіл Донеччини та Луганщини на блокування їхніх рахунків Приватбанком. У банку пояснили, що дійсно просили своїх клієнтів оновити інформацію, однак робили це задля безпеки, а не щоб заблокувати рахунки.

Коментарі

Всі новини