Facebook Pixel

Данія виділить понад $815 млн військової допомоги Україні: на ППО, F16 та інше

Уряд Данії виділить новий 18-й пакет військової допомоги для України на 5,6 млрд. крон ($815,1 млн). З них $349,3 млн підуть на системи ППО. Ще частина коштів піде на винищувачі F-16. Про це повідомили в уряді Данії.

Quote«У пакеті військової допомоги, який є 18-м від Данії, акцент буде як на ППО, так і на артилерії, яка вкрай потрібна Україні. Крім того, ми інвестуємо в українську оборонну промисловість і виділяємо додаткові кошти на винищувачі F-16 для України, які вона може отримати влітку 2024-го», – сказав міністр оборони Данії Трольс Лунд Пульсен.

Що увійде у 18-й пакет військової допомоги для України від Данії

Данія виділить $815,1 млн для підтримки української армії, гроші підуть на:

Quote«Ситуація в Україні дуже серйозна. Українцям потрібна постійна та масова підтримки з боку союзників. Цим пакетом ми посилаємо однозначний сигнал як Україні, так і зовнішньому світу. Ми допомагаємо зараз і готові довгостроково інвестувати в українську оборонну промисловість», – заявив Пульсен.

Нагадаємо, на 2023-2028 рр. Данія виділила у фонд для України близько $6 млрд військової підтримки. Також у травні 2024-го Данія оголосила про передачу $36 млн гуманітарної допомоги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉