Уряд Данії підтримав повну заборону будівництва «Північний потік — 2»

Прем'єр-міністр Королівства Данія Метте Фредериксен підтримала німецьку пропозицію зупинити будівництво газопроводу «Північний потік — 2» і запропонувала обговорити це питання на міжнародному рівні.

При цьому прем'єр зазначила зростаючу небезпеку росту залежності країн ЄС від російського газу в разі добудови газопровідного проекту, повідомляє данська телерадіокомпанія DR.

«Я не думаю, що ми повинні ставати залежними від російського газу, тому я думаю, що буде добре, якщо ми зможемо відновити дискусію про це», — заявила Фредериксен.

Telegram Logo

Тема зупинки будівництва газопроводу «Північний потік — 2» стала знову актуальною після отруєння опозиційного політика Олексія Навального.

Спочатку міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас поінформував, що Берлін розглядає сценарій припинення будівництва газопроводу «Північний потік — 2».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Потім Канцлер ФРН Ангела Меркель підтримала позицію МЗС країни про те, що майбутнє трубопроводу «Північний потік — 2» буде залежати від співпраці влади РФ у справі про отруєння Олексія Навального.

Хоча раніше Ангела Меркель не пов'язувала отруєння Навального з припиненням будівництва «Північного потоку — 2».

Данія до останнього затягувала дозвільні процедури по прокладці труби в її територіальних водах, проте в липні всі дозволи були видані.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини