Меркель зв'язала долю «Північного потоку — 2» з отруєнням Навального

Канцлерка ФРН Ангела Меркель підтримала позицію МЗС країни щодо того, що майбутнє трубопроводу «Північний потік — 2» залежатиме від співпраці влади РФ у справі про отруєння Олексія Навального.

«Канцлерка поділяє коментарі міністра закордонних справ (Хейко Мааса — The Page)», — заявив її представник Штеффен Зайберт, пише Bloomberg.

Зазначається, що ще 28 серпня, коли не було відомо про отруєння Навального «Новачком», Меркель розділяла теми добудови газопроводу та отруєння Навального.

Telegram Logo

На минулих вихідних Хейко Маас висловив надію, «що росіяни не змусять нас змінити позицію щодо «Північного потоку — 2» — очікуємо, що російська влада знайде винуватців цього серйозного злочину».

Маас вважає, що є свідчення зацікавленості російської держави в справі про отруєння Навального.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментар МЗС ФРН з'явився після заяви прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова про те, що в Кремлі не бачать ризиків для блокування «Північного потоку — 2» з боку ФРН.

Будівництво трубопроводу «Північний потік — 2» було зупинено. До стикування труби з наземними комунікаціями з боку ФРН залишилося прокласти приблизно 160 км труб. Проте санкції з боку США стали серйозною перешкодою для добудови.

У зупиненні будівництва передусім зацікавлені виробники СПГ зі США, Катару та тієї ж Росії («Новатек»). Добудова «Північного потоку — 2» для Кремля вже давно перетворилася з бізнес-проєкту на іміджевий. Отруєння ж Олексія Навального стало для Німеччини офіційним приводом для того, щоби розіграти карту щодо відмови від будівництва газопроводу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини