Facebook Pixel

Обійдемося: у ЄС відреагували на погрози Meta заблокувати соціальні мережі в регіоні

Очільник німецького Мінекономіки Роберт Хабек і міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер відповіли на попередження засновника Meta Марка Цукерберга про можливе блокування соцмереж компанії на території країн Європи. Обидва політики заявили, що їм непогано й без Facebook, пише Bloomberg.

Quote«Після злому я жив без Facebook і Twitter упродовж чотирьох років, і життя було фантастичним», — заявив Хабек.
Quote«Я можу підтвердити, що життя дуже хороше й без Facebook і що ми дуже добре жили б без Facebook. Цифрові гіганти мають розуміти, що європейський континент чинитиме опір і підтверджуватиме свій суверенітет», — додав його колега.

Німецький міністр також наголосив, що ринок ЄС не залякати подібними заявами.

Контекст. Минулого тижня під час презентації свого річного звіту Meta заявила, що через правила використання особистих даних громадян (GDPR) їй, імовірно, доведеться заблокувати низку своїх продуктів у Європі. Європейське законодавство вимагає від компанії зберігати персональні дані винятково на місцевих серверах. У Цукерберга вважають, що неможливість передавати дані між країнами «суттєво вплине на здатність надавати послуги». Meta сподівається, що їй вдасться в найближчому майбутньому дійти згоди з європейськими регуляторами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉