CNN назвала найяскравіші брехливі твердження президента Дональда Трампа

Трамп показує карту урагану, що загрожує штату Алабама. Фото: CNN

Трамп показує карту урагану, що загрожує штату Алабама. Фото: CNN

Намагатися отримати саму помітну брехню у Дональда Трампа — це все одно що намагатися зібрати найпомітніші шматки непотребу на міському звалищі, пише оглядач Деніел Дейл у матеріалі CNN. Але він все-таки вибрав такі повідомлення.

Найпереконливіша брехня: після його інавгурації дощу не було

Під час інавгураційної промови Трампа пішов дощ. Але на святковому балу того ж дня Трамп сказав, що дощ пішов відразу після того, як він закінчив промову, хоча мільйони людей бачили, що це не так.

Найнебезпечніша брехня: коронавірус був під контролем

Це була серійна брехня: що коронавірус ідентичний грипу; що ситуація повністю під контролем; що вірус зникає. Все це повинно було підказувати американцям, що їм не потрібно сильно змінювати свою звичайну поведінку. Але за рік 386 000 американців померли від коронавірусу.

Telegram Logo

Сама тривожна сага про брехню: Шарпігейт

У 2019 році Трамп написав у Twitter, що Алабама є одним зі штатів, які піддаються більшому ризику від урагану «Доріан». Але Федеральне управління погоди повідомило, що насправді Алабама не постраждає. Помилку можна було визнати і легко виправити, але Трамп вирішив наполягти на своєму. Він продемонстрував карту ураганів, яка була грубо змінена за допомогою графічного редактора. Ця брехня показала, що Трамп не є одиноким брехуном: за ним стояв потужний апарат, готовий боротися за його вигадки.

Найбезглуздіший предмет брехні: бойскаути

У 2017 році Трамп заявив, що глава бойскаутів Америки подзвонив йому і назвав його звернення до них «найбільшою промовою, яку коли-небудь їм вимовляли». Але бойскаути сказали, що такого дзвінка не було.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Найбільша потворна наклепницька брехня: конгресмен Ільхан Омар підтримує Аль-Каїду

У 2019 році Трамп сильно спотворив слова Ільхани Омар, сказані в 2013 році, щоб спробувати переконати своїх прихильників в тому, що вона висловила підтримку терористичного угруповання «Аль-Каїда». Після цього їй вже погрожували смертю.

Найнудніша серійна брехня: торговий дефіцит із Китаєм становив $500 млрд

Трамп повторював багато разів, що до його президентства США протягом багатьох років мали щорічний торговельний дефіцит в $500 млрд із Китаєм, хоча він ніколи не досягав навіть 400 млрд.

Сама цікава брехня: міцні засмучені чоловіки, які ніколи раніше не плакали

Великі міцні чоловіки, «сині комірці» підходили до нього зі словами подяки і зі сльозами на очах, хоча раніше вони не плакали роками. Трамп так часто повторював ці слова в своїх виступах, що став схожим на гастролюючего стендап-коміка, який повторює свої улюблені фішки.

Сама традиційна велика брехня: не знав про виплату Стормі Деніелс

Трамп збрехав, що не знав про оплату порнозірки в $130 тис., і що він не знає, де його тодішній адвокат Майкл Коен взяв гроші для оплати. Він не міг не знати, що сам відшкодував Коену цю суму.

Моя улюблена брехня: одного разу Трампа назвали Людиною року в Мічигані

Трамп ніколи не жив в Мічигані. Чому його назвали Людиною року Мічигану за кілька років до його президентства? Ця брехня, яку він винайшов в останній тиждень своєї кампанії 2016 року, стала основним продуктом його кампанії 2020 року, він повторював її в Мічигані на мітингах.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини