Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Курс біткоїна наблизився до свого травневого максимуму й коштує $57,5 тисяч

Ціна на біткоїн зросла до $57,5 тисяч. Фото: Flickr

Ціна на біткоїн зросла до $57,5 тисяч. Фото: Flickr

Котирування криптовалюти bitcoin 12 жовтня досягли позначки $57,5 тис. Так, станом на 11:30 за київським часом її вартість становить $57 529, свідчать дані Coinmarketcap.

За добу криптовалюта зросла в ціні на майже 2%, за тиждень — на 16,2%. Валюта піднялася до найвищого рівня, який востаннє фіксувався 12 травня цього року.

Біткоїн по $57,5 тис. Фото: CoinMarketCap

Біткоїн по $57,5 тис. Фото: CoinMarketCap

Як пише Forbes, цьому посприяло кілька факторів. Аналітики відзначили, що зростання ціни відбулося на тлі потенційного схвалення ф’ючерсного біржового фонду біткоїнів (ETF) та сильних роздрібних накопичень цифрової валюти, обсяг торгами якої зріс на понад 5,5% за останню добу. Голова Комісії з цінних паперів та бірж США Гері Генслер заявив, що країна не збирається наслідувати приклад Китаю, де були повністю заборонені цифрові валюти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Попутним вітром» для зростання цін на біткоїн стало нещодавнє рішення Сальвадора зробити валюту законним платіжним засобом. На настрої інвесторів вплинув і Фонд Джорджа Сороса Soros Fund Management, який підтвердив, що володіє і торгує біткоїнами.

Коментарі

Всі новини