Facebook Pixel

Біткоїн втратить лідерство, поступившись першим місцем Еthereum — Goldman Sachs

Аналітики інвестиційного банку Goldman Sachs вважають, що криптовалюта Еthereum (ефір) має найвищий потенціал реального використання, і вона може обігнати біткоїн як домінантний цифровий актив.

Сам банк вважає за краще золото, заявивши, що жодна криптовалюта не зможе обігнати золото найближчим часом.

Водночас аналітики пояснили, що криптовалюти не є прямим конкурентом золота як активу-притулку через високу волатильність.

«Золото конкурує з криптовалютою тією самою мірою, у якій воно конкурує з іншими ризикованими активами, як-от акції та сировинні товари. Ми розглядаємо золото як інструмент захисного інфляційного хеджування, а криптовалюти — як спосіб ризикового інфляційного хеджування», — йдеться в статті інвестбанку.

Трохи раніше інший найбільший інвестиційний банк світу JPMorgan також заявив, що ефір перевершує біткоїн.

Позиції ефіра дійсно зміцнюються. Деякі сміливі прогнозисти пророкують ефіру швидкий ривок до $10K. Так це чи ні, але ефір має всі шанси в найближчий місяць штурмувати нові ATH. Тому, можливо, варто збільшити позицію в ефірі.

Проте стратегічно всі зазначені аналітики й далі нарощують свої активи в біткоїні. GreySacale Capital, що має безпосередній стосунок до Goldman Sachs, тримає у своєму фонді біткоїнів на $35 млрд, а ефіра лише на $8 млрд.

Криптоімперія Goldman Sachs, що містить Circle, Digital Currency Group, GraySacale, Coinbase, USDC, дає непогані шанси на успіх, якщо придивлятися не до їхніх заяв, а їхньої поведінки на ринку — продають вони чи купують.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉