Facebook Pixel

Біткоін втратить лідерство, поступившись першим місцем ethereum — Goldman Sachs

Аналітики інвестиційного банку Goldman Sachs вважає, що криптовалюта ethereum (ефір) з найвищим потенціалом реального використання, і вона може обігнати біткоін в якості домінуючого цифрового активу.

Сам банк вважає за краще золото, заявивши, що жодна криптовалюта не зможе обігнати золото найближчим часом.

При цьому аналітики пояснили, що криптовалюти не є прямим конкурентом золота як активу-притулку через високу волатильність.

Telegram Logo

«Золото конкурує з криптовалютою в тій же мірі, в якій воно конкурує з іншими ризикованими активами, такими як акції та сировинні товари. Ми розглядаємо золото як інструмент захисного інфляційного хеджування, а криптовалюти, як спосіб ризикового інфляційного хеджування», — йдеться в статті інвестбанку.

Трохи раніше інший найбільший інвестиційний банк світу JPMorgan також заявив, що ефір перевершує біткоін.

Позиції ефіру дійсно зміцнюються. Деякі сміливі прогнозисти пророкують ефіру швидкий ривок до $10K. Так це чи ні, ефір має всі шанси в найближчий місяць штурмувати нові ATH. Тому може бути варто збільшити позицію в ефірі.

Проте, стратегічно всі позначені аналітики продовжують нарощувати свої активи в біткоіні. GreySacale Capital, що має безпосереднє відношення до Goldman Sachs, утримує в своєму фонді біткоін на $35 млрд, а ефіру тільки на $8 млрд.

Кріптоімперія Goldman Sachs, що включає в себе Circle, Digital Currency Group, GraySacale, Coinbase, USDC, дає непогані шанси на успіх, якщо придивлятися не до їх заяв, а їх поведінки на ринку — продають вони або купують.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини