Facebook Pixel

Антивірус Norton додав можливість майнінгу Ethereum на комп'ютері

Майнінг на антивірусі Norton. Фото: nortonlifelock.com

Майнінг на антивірусі Norton. Фото: nortonlifelock.com

Антивірус Norton 360 додав опцію Norton Crypto, яка дає змогу майнити Ethereum на персональному комп'ютері та покликана захистити користувачів від фейкових програм для майнінгу.

Для мінімізації ризиків добута криптовалюта буде зберігатися в однойменному хмарному гаманці, повідомляє компанія.

Деяким користувачам функція вже доступна, а широкому загалу відкриється найближчими тижнями.

Telegram Logo

«Оскільки криптоекономіка стає все більш важливою частиною життя наших клієнтів, ми хочемо дати їм можливість майнити криптовалюту за допомогою Norton, бренду, якому вони довіряють», — сказав Вінсент Пілетт, генеральний директор NortonLifeLock.

У компанії відзначили, що новий продукт дасть змогу майнерам забути про часи, коли доводилося вимикати антивірусне програмне забезпечення для видобутку криптовалют. У цьому випадку вони могли запускати код, що впроваджує програми-шантажисти або краде дані.

Також Norton Crypto дасть змогу користувачам зберегти доступ до гаманців у разі збою на твердому диску. Сервіс акумулює отримані монети в хмарі.

NortonLifeLock Inc. (раніше Symantec Corporation) — компанія з розроблення програмного забезпечення у сфері інформаційної безпеки. Розташована в місті Купертіно, що в штаті Каліфорнія. Це один із світових лідерів у сфері виробництва програмного забезпечення до ПК і центрів оброблення даних.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини