Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ціна міді досягла максимуму з 2011 року: названі причини

Ціна міді досягла максимуму з 2011 року. Фото: FXStreet

Ціна міді досягла максимуму з 2011 року. Фото: FXStreet

Вартість міді на Лондонській біржі металів (LME) піднялася на найвищий рівень за десять років — $9750 за тонну. Аналітики Goldman Sachs очікують, що ціни перевищать рекорд 2011 року в $10 190, оскільки попит перевищує пропозицію.

Під час торгів 26 квітня котирування травневих контрактів на мідь на біржі Comex зросли на 1,6%. За останній рік цей метал подорожчав більш ніж на 85%, зокрема з початку 2021 року — на чверть.

fyuchers-na-med.png

В інфраструктурному плані президента США Джо Байдена багато уваги приділяється виробництву та використанню електромобілів, що призведе до подальшого зростання цін на сировинні товари, які критично важливі для переходу до «зеленої» енергетики. Ослаблення курсу долара також є позитивним фактором для цін на мідь.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Це відбувається одночасно з триваючим економічним бумом у Китаї. Там темпи зростання ВВП були рекордними в першому кварталі, і ситуація в економіці країни продовжує поліпшуватися в квітні. Китай є найбільшим в світі споживачем металів.

Також підтримку ринку надає страйк портових операторів у Чилі. Ця країна є провідним світовим виробником міді

Підписуйтесь на нас в Google News!

Але зростання кількості випадків коронавірусу і появи нових штамів можуть зупинити відновлення економік у деяких регіонах, таких як Індія.

Додатково. The Page писало, що цього тижня інвестори спостерігатимуть за ціною біткоїну і виступом глави ФРС. Крім того, Джо Байден уперше звернеться до Конгресу США.

Коментарі

Всі новини