Facebook Pixel

Ціна Brent перевищила $75 за барель уперше за два роки

Нафта північноморської суміші Brent і далі зростає в ціні — сьогодні котирування під час торгів уперше за два роки підіймалися вище за $75 за барель на побоюваннях, що пропозиція на нафтовому ринку не зможе задовольнити попит, що зростає.

fyuchers-na-neft-brent-potokovyy-grafik-investingcom-google-chrome-sredstvo-prosmotra-fotografiy-windows.jpg

З початку року нафта подорожчала більш як на 40%. Цьому сприяло відновлення економік США, ЄС і КНР. Попри збереження складної епідемічної ситуації в низці регіонів світу відновлення економіки стимулює зростання попиту на паливо.

Відновлення туристичного попиту може призвести наступного року до підвищення ціни Brent до $100 за барель, прогнозують експерти Bank of America.

Вартість серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на момент написання матеріалу становила $74,6 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі саме зараз становить $72,7 за барель.

Додатково. Міністри ОПЕК+ провели 1 червня найкоротше за всю історію засідання й упродовж 15-20 хвилин вирішили зберегти намічені плани щодо збільшення нафтовидобутку в липні, що призвело до зростання ціни на нафту.

Водночас міністри не обговорювали рівень видобутку після липня. Згідно з угодою, укладеною рік тому, після липня ОПЕК+ планує зберігати рівень видобутку незмінним до квітня 2022 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉