Facebook Pixel

ОПЕК+ зберіг квоти на липень, нафта виросла на понад $71 за барель

Міністри ОПЕК + провели найкоротше за всю історію засідання і протягом 15-20 хвилин вирішили зберегти намічені плани зі збільшення нафтовидобутку в липні, що призвело до зростання ціни на нафту.

Водночас міністри ОПЕК+ у вівторок не обговорювали рівень видобутку після липня. Згідно з угодою, укладеною рік тому, після липня ОПЕК + планує зберігати рівень видобутку незмінним до квітня 2022 року.

На цьому тлі ціни на нафту еталонних марок продовжили зростання.

Telegram Logo

Вартість серпневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:14 КСК у вівторок становить $71,14 за барель, що на $1,82 (2,63%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на WTI на липень на торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить до цього часу $68,62 за барель, що на $2,3 (3,47%) вище підсумкового значення попередньої сесії.

Контекст. У квітні міністри ОПЕК+ вирішили поступово відновити видобуток нафти: в травні країни ОПЕК + можуть наростити видобуток на 350 тис. б/д., у червні на стільки ж і в липні ще на 441 тис. б/д.

Саудівська Аравія також знімає свої добровільні обмеження: 250 тис. б/д в травні, 350 тис. б/д в червні і 400 тис. б/д в липні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини