Facebook Pixel

Через вибори в США ціна біткоїну підвищилася на торгах до $15 тисяч

Головна причина подорожчання — вибори в США. Фото: скріншот

Головна причина подорожчання — вибори в США. Фото: скріншот

Курс криптовалюти продовжує зростати. Про це свідчать дані торгів на порталі CoinMarketCap.

На 21 годину за київським часом 5 листопада біткоїн торгувався близько $14,9 тисячі. Однак протягом дня його вартість часом перевищувала $15 тисяч.

bezymyannyy.png

За добу біткоїн подорожчав на 8%. Активне його зростання спостерігається з 4 вересня, коли на торгах зафіксували мінімум в $9,8 тис. З того часу біткоїн підвищився в ціні на 53%.

Telegram Logo

Головна причина такого подорожчання — вибори в США. Як тільки чаша терезів почала схилятися на користь демократа Джо Байдена, інвестори почали переводити кошти з долара в криптовалюту. Адже відомо, що Байден виступає за більш масштабне вливання «антикризових» грошей в американську економіку, ніж його суперник на виборах нинішній глава Білого дому Дональд Трамп.

Трамп погодився на $1,8 трлн, а демократи кажуть про необхідність $2,2 трлн, а то і $3 трлн. Це емісійні долари, які неминуче провокуватимуть девальвацію.

Контекст. Біткоїн 1 листопада досяг 16-місячного максимуму і перевищив $14 тис. за монету вперше з червня 2019 року, демонструючи стійкість на тлі зростаючої нестабільності на традиційних ринках.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини