Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Туреччина пояснила, чому їй не можна розривати відносини з росією

Колаж The Page

Колаж The Page

Туреччина хоче зберегти тонкий баланс у відносинах із рф

Туреччина має підтримувати тонкий дипломатичний баланс, щоб вона могла сприяти остаточному припиненню війни між росією та Україною завдяки переговорам.

Про це заявив речник президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана Ібрагім Калін, пише The Guardian.

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Калін зазначив, що хоча Анкара засуджує вторгнення Москви та її дії в Україні, для країни було б марно займати каральну позицію щодо росії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми від початку виступали проти цієї війни, але також підтримували зв'язок із Москвою», — говорить речник, що також є головним радником Ердогана із зовнішньої політики.

Калін пояснив, що потрібен надійний партнер, перемовник, фасилітатор, координатор, щоб мати можливість говорити як із російською, так і з українською стороною.

Quote«Ми змогли зберегти цю позицію від самого початку війни, і я думаю, що це справді в спільних інтересах, щоб усі дотримувалися збалансованої позиції», — підкреслив він.

Нагадаємо: саме Туреччина зараз готова вивезти поранених українських військових кораблем з «Азовсталі» в Маріуполі та забрати вцілілих оборонців міста, але росія не дає на те згоди й має намір стріляти по будь-яких суднах в Азовському та Чорному морі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Президент України Володимир Зеленський в інтервʼю італійському ТБ розповідав, що, на жаль, доля захисників наразі залежить від волі рф.


Контекст.

Коментарі

Всі новини