CME Group закрила Чиказьку товарну біржу на невизначений строк

Найбільший північноамериканський ринок фінансових деривативів CME Group Inc після робочого дня в п'ятницю закриє свою торгову площадку в Чикаго, щоб уникнути великих зібрань людей для запобігання поширенню COVID-19.

Однак електронна торгівля буде доступною для користувачів, повідомляє CME Group, якій належать Чиказька торгова палата та Чиказька товарна біржа.

«Подальше відкриття торгового залу буде оцінюватися в залежності від появи нових медичних порад щодо коронавірусу», — йдеться у повідомленні.

Telegram Logo

Другою причиною закриття є триваюча нестабільність на торгових майданчиках.

«Електронний ринок зазнає невдачі, коли всі божеволіють. Подивіться на вечір неділі — стрімкі коливання», — сказав агентству Reuters Пі Джей Куейд (PJ Quaid), незалежний брокер опціонів на кукурудзу CME.

Водночас Нью-Йоркська фондова біржа вжила заходів, щоб зберегти доступ до торгового залу. Було обладнано окремі входи та місця для прийому їжі для трейдерів, персоналу та співробітників NYSE, а також материнської компанії Intercontinental Exchange Inc, які працюють в офісній вежі на 11 Уолл Стріт.

Cboe Global Markets Inc і Лондонська біржа металів заявили, що у них також є плани у разі виникнення непередбачених обставин.

Нагадаємо, що основні фондові індекси світу та США зокрема почали валитися з початку тижня. Падіння триває. Після того як Європейський центральний банк зберіг базову процентну ставку за кредитами на нульовому рівні, зведений індекс підприємств Західної Європи Stoxx Europe 600 впав на рекордні 10%.

CME Group – один з провідних ринків деривативів у світі. Пропонує найширший спектр глобальних еталонних продуктів за всіма основними класами активів на основі процентних ставок, фондових індексів, іноземної валюти, енергетики, сільськогосподарської продукції та металів.

Майданчики CME Group дозволяють клієнтам торгувати ф'ючерсами, опціонами, готівкою та позабіржовими ринками, оптимізувати портфелі й аналізувати дані для ефективного управління ризиками в усьому світі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

У ВООЗ назвали спекуляцією розмови, які почалися про другу хвилю COVID-19

Друга хвиля пандемії COVID-19 може не наступити. Зростання числа заражених, яке спостерігається зараз в різних країнах, слід розглядати не як другу хвилю, а як другий пік.

Туреччина дозволила видавати українцям короткострокові види на проживання

Українці тепер можуть отримувати в Туреччині туристичні види на проживання. Також для українців, які проходять лікування, хочуть спростити візові вимоги.

Оновлені банкноти євро – в чому відмінність від старих

Європейський центробанк (ЄЦБ) оголосив про вихід з друку оновлених банкнот євро, на яких вперше з'явився підпис нинішнього голови банку Крістін Лагард.