Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Буданов: Придністров’я не є великою загрозою для України

Чи є Придністров’я загрозою для України. Фото: Олексій Кравцов/УНІАН

Чи є Придністров’я загрозою для України. Фото: Олексій Кравцов/УНІАН

Невизнане Придністров’я у військовому плані — величезна проблема для росії. Адже це територія, яку вони повністю контролюють, проте в них немає до неї жодного підходу. Про це заявив керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю «НВ».

Голова ГУР зазначив, що «як би вони не кричали, нічого серйозного вони там зробити не можуть». Він пояснив, що ті підрозділи, які перебувають у Придністров'ї, — це і є вся їхня сила, а їх приблизно 1,3 тис. людей. Це офіційні російські війська в цьому регіоні. Більшою частиною вони охороняють склади в населеному пункті Ковбасна, меншою — радіоцентр у селищі Маяк і стоять у Тирасполі.

Відтак, на думку Буданова, Придністров'я для України «великою загрозою не є». Однак це чинник дестабілізації в усьому цьому регіоні: для Румунії, для Молдови і для України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Придністровська Молдавська Республіка» — невизнана держава в Східній Європі. Розташована переважно на лівому березі Дністра, включає також місто Бендери на правому березі. Межує з Молдовою та Україною. Виходу до моря не має.

РФ окупувала територію Придністров'я 30 років тому. Щороку там проводяться мобілізаційні навчання з розміщеною на цій території оперативною групою російських військ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини