Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Через знеструмлення ділянок залізниці в Україні затримуються потяги: перелік — «Укрзалізниця»

Через знеструмлення окремих ділянок залізничних шляхів 2 із 70 рейсів «Укрзалізниці» затримуються на 30 хвилин і більше. Про це йдеться в повідомленні пресслужби УЗ.

Зокрема, це потяги:

  • №43/44 Івано-Франківськ – Київ (+1:08);
  • №743/744 Київ – Львів (+0:46).
Quote«У зв’язку з пошкодженнями контактної мережі на Донецькій залізниці ми організуємо пересадку пасажирів рейсу №712/711 Київ — Краматорськ у спальні вагони під резервним тепловозом. Відправлення з Краматорська у зворотному напрямку очікується із затримкою, про яку наша поїзна бригада повідомить додатково», — зазначили в УЗ.

Ситуація на всіх вокзалах країни наразі є контрольованою, налагоджено резервне енергопостачання. Посадка та висадка в містах, де оголошено повітряну тривогу, відбувається підземними переходами.

На залізничних вокзалах України відкрито «Пункти незламності», а на найбільших працюють «Фортеці незламності», де можна зігрітися безплатним чаєм, зарядити гаджети та знайти гарантований зв’язок.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» планує розширити вантажні перевезення в Румунію через відновлену ділянку Рахів — Валя-Вишеулуй (Румунія).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉