Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чехія оголосила в розшук двох росіян і висилає 18 дипломатів

Прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш (праворуч) і міністр закордонних справ Ян Гамачек. Фото: скріншот

Прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш (праворуч) і міністр закордонних справ Ян Гамачек. Фото: скріншот

Поліція Чехії оголосила в розшук російських громадян Олександра Петрова і Руслана Бошірова. Їх розшукують у зв'язку з «розслідуванням обставин тяжкого злочину».

photo-2021-04-17-22-11-22.jpg

За даними правоохоронців, Петров і Бошіров приїхали в Прагу в жовтні 2014 році. У країну вони в'їхали по російським паспортами. Виїжджали з Чехії вони по молдавському і таджицькому паспортам.

Раніше Петров і Бошіров вже були фігурантами міжнародного скандалу. У березні 2018 року Сергій Скрипаль і його дочка були знайдені отруєними в британському Солсбері. Лондон заявив, що до цього причетна Росія і звинуватила Петрова і Бошірова в отруєнні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними міжнародних розслідувачів, «Руслан Бошіров» насправді є полковником ГРУ Анатолієм Чепігою. Пізніше стало відомо справжнє ім'я і другого отруйника Скрипаля, Петров також співробітник ГРУ.

За кілька годин до оголошенні про розшук двох росіян, глава МЗС Чехії заявив, що будуть вислані з країни 18 російських дипломатів. За його словами, вони були ідентифіковані як співробітники російських спецслужб. Вони повинні за 48 годин покинути країну.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За словами прем'єр-міністра Чехії Андрія Бабіша, є докази, що офіцери ГРУ РФ причетні до вибуху складу боєприпасів в селищі Врбетіце в 2014 році. Під час вибуху загинули дві особи. Раніше влада причиною вибуху називали порушення правил безпеки.

Додатково. Україна висилає старшого дипломата посольства Російської Федерації в Києві у відповідь на дії РФ щодо українського консула Олександра Сосонюа. Росіянин повинен покинути територію України протягом 72 годин, починаючи з 19 квітня.

Коментарі

Всі новини