Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чумове літо — 2022: у Китаї зафіксували випадок захворювання людини на бубонну чуму

Бубонна чума у Китаї. Фото: Flickr

Бубонна чума у Китаї. Фото: Flickr

Китайське Міністерство охорони здоров’я повідомило про зафіксований 19 липня випадок бубонної чуми в Нінся-Хуейському автономному районі КНР.

Як зазначається в повідомленні на сайті Комітету охорони здоров’я регіону, хворобу виявили в 45-річного чоловіка, який мешкає в місті Інчуань. Незадовго до прояву симптомів він відвідував Внутрішню Монголію.

До лікарні хворий звернувся 12 липня з лихоманкою, втратою свідомості та діареєю. 19 липня йому було встановлено діагноз. У регіоні оголосили четвертий рівень реагування на епідемічну загрозу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Довідка. Чума – важке висококонтагіозне інфекційне захворювання. Характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичних вузлів, легенів та інших внутрішніх органів, часто з розвитком сепсису. Збудник – чумна паличка.

Щороку на чуму хворіють приблизно 2,5 тис. людей, свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров'я. У таких країнах, як-от КНР, Казахстан, Монголія, В’єтнам, Конго, Мадагаскар і Перу, випадки інфікування фіксуються кожного року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За даними ВООЗ, бубонна чума є найпоширенішою формою хвороби в людей і менш тяжкою, ніж легенева форма, яка може призвести до смерті, якщо її не діагностувати й не лікувати на ранній стадії. В умовах сучасних можливостей медицини смертність від захворювання складає 5 — 10%.

Контекст. Нагадаємо: 10 червня в Польщі виявили перший випадок захворювання людини на мавпячу віспу.

Коментарі

Всі новини