Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бої досягли максимальної інтенсивності: ворог штурмує українські позиції

Бої з РФ досягли максимальної інтенсивності. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Бої з РФ досягли максимальної інтенсивності. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Бої з рф досягли максимальної інтенсивності — ворог штурмує позиції українських військ одночасно на декількох напрямках. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передає «Інтерфакс-Україна».

Quote«Ситуація залишається складною і має ознаки подальшого загострення. Противник залучив усі сили та засоби для захоплення нашої території та оточення наших військ. Бої на сьогодні досягли максимальної інтенсивності — ворог штурмує позиції наших військ одночасно на декількох напрямках. Попереду на нас чекає надзвичайно складний і тривалий етап боротьби, і треба розуміти, що це війна, і, на жаль, втрати з нашого боку неминучі», — сказала Маляр.

Вона зазначила, що агресор обстрілює всю лінію зіткнення та в глибині оборони українських військ у Донецькому операційному районі, застосовує тактичні ракетні комплекси, авіацію та артилерію.

Quote«Україна боротиметься до повного звільнення наших територій у міжнародно визнаних кордонах, а зберегти обличчя Путін може, забравшись геть із наших територій», — наголосила заступниця міністра.

Коментарі

Всі новини