Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нові країни та розроблення застосунку. Bolt залучив 700 млн інвестицій

Bolt залучив 700 млн інвестицій: куди витратять. Фото: сайт компанії

Bolt залучив 700 млн інвестицій: куди витратять. Фото: сайт компанії

Естонський сервіс доставки Bolt залучив $713 млн фінансування, після чого компанію оцінили в $4,75 млрд (раніше було $2 млрд).

Як пише видання CNBC, інвесторами виступили венчурний фонд Sequoia, інвестиційні фонди Tekne, Ghisallo, а акціонери компанії G Squared, D1 Capital і Naya — збільшили свої частки.

Компанія планує витратити залучені кошти на розвиток онлайн-послуги з доставки продуктів харчування та інших товарів. Зокрема, протягом кількох наступних місяців Bolt планує впровадити сервіс на ринках 10 нових країн, зокрема Швеції, Румунії, Хорватії та Португалії, заявив засновник Bolt Маркус Вілліг. Водночас частина грошей піде на розроблення нового мобільного застосунку для замовлень, що має стати «суперзастосунком» із декількома сервісами, що стосуються різних галузей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім цього, Вілліг заявив, що компанія планує в найближчі два-три роки залучити ще кілька мільярдів доларів інвестицій.

Quote«Необхідний капітал буде величезний. Ми усвідомлюємо, що нам потрібно залучити мільярди фінансів протягом наступних років, щоб прискорити роботу, інакше це буде занадто повільно, щоб рухатися до нашої місії», — заявив засновник сервісу.

Вілліг також розповів, що рік тому компанія зіткнулася з найбільшою кризою за весь час роботи: її обсяги продажів впали більш ніж на 80% через закриття багатьох міст.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо, що платформа Bolt запустила сервіс із доставки їжі Bolt Food у Києві в жовтні 2020 року.

Коментарі

Всі новини