Facebook Pixel

Bolt продовжив сезон прокату електросамокатів до 20 грудня

Прокатний сервіс Bolt продовжив сезон прокату електросамокатів у Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці та Одесі до 20 грудня.

Про це сповістила пресслужба компанії у вівторок, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

«Ми продовжили сезон прокату електросамокатів до 20 грудня. Сподіваємося, що погода не перешкоджатиме зручним і комфортним поїздкам. Однак оскільки безпека користувачів — основний пріоритет нашого сервісу, ми обмежуватимемо можливість користування ним у разі снігопаду чи ожеледиці», — цитує пресслужба керівника напряму розвитку шерингових сервісів компанії Bolt в Україні Антона Мілку.

Telegram Logo

За його словами, цього року відбулося понад мільйон поїздок на електросамокатах Bolt. Навесні 2022 року компанія запустить сервіс прокату ще в кількох українських містах.

За даними компанії, у середньому поїздка на електросамокаті у 2021 році тривала 3 км. Найдовша зафіксована поїздка становила 38 км, а найактивнішим користувачем був киянин, який цього року здійснив 564 поїздки.

Bolt — платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом у 2013 році. Інвестори компанії: автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital та співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Хінрікус.

Коментарі

Всі новини