Facebook Pixel

Баби ще понароджують. Кремль готовий пожертвувати ще десятками тисяч росіян у війні проти України

Росія не збирається припиняти війну в Україні в новому 2023 році. Ба більше, керівництву країни-агресора не жаль позбутися ще кількох десятків тисяч своїх солдатів задля досягнення мети, встановленої російським диктатором Путіним. Таку оцінку надав представник ГУР Міноборони Андрій Черняк виданню «РБК-Україна».

Quote«За оцінками воєнної розвідки України, у наступні 4 — 5 місяців російська армія може втратити ще до 70 тис. людей. І до таких втрат керівництво країни-окупанта готово», — розповів він.

У ГУР вважають, що російське окупаційне військо й надалі здійснюватиме спроби ведення наступальних дій. Хоча точно спрогнозувати, на яких саме напрямках, у відомстві наразі не беруться.

Quote«Ми розглядаємо можливість того, що вони можуть одночасно піти з півночі або сходу. Такі дії ворога передбачаються, і наше військо до цього готове», — сказав Черняк.

Окрім того, за даними розвідки, росіяни концентруватимуться на утриманні сухопутного коридору в Крим, а також на захопленні Донецької області в її адміністративних межах.

Контекст. Нагадаємо: лише минулоъ доби Сили оборони України ліквідували 720 окупантів, довівши загальні бойові втрати армії рф до понад 107,4 тис. осіб.

Подякувати 🎉