Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«ВКонтакте» відповіла РНБО на стеження за українцями

«ВКонтакте» відреагували на заяву РНБО. Фото: pixabay / Stroganova

«ВКонтакте» відреагували на заяву РНБО. Фото: pixabay / Stroganova

Після заяви секретаря Ради нацбезпеки (РНБО) Олексія Данилова про те, що відомство планує поставити на облік у правоохоронних органах усіх українців, які користуються забороненою соціальною мережею «ВКонтакте», остання заявила, що виступає проти переслідування людей через те, що вони користуються тією чи іншою соцмережею.

Quote«Ми виступаємо категорично проти переслідування людей через відвідування ними соціальних мереж, інформаційних ресурсів і поширення особистої думки. Ми й надалі захищатимемо інтереси наших користувачів у всіх країнах світу», — заявили в пресслужбі «ВКонтакте» виданню ТАСС.

Там також додали, що люди можуть спілкуватися й користуватися тими сервісами, які є для них зручними й корисними.

Контекст. Санкції проти російських соціальних мереж і низки інших інтернет-ресурсів було впроваджено рішенням РНБО 28 квітня 2017 року строком на три роки. Рішення було введено в дію указом президента України від 15 травня 2017 року №133. Згідно із цим рішенням, інтернет-провайдерам забороняється надавати послуги доступу до сервісів mail.ru і соціальних платформ «ВКонтакте» і «Однокласники».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що під час онлайн-конференції «Цифрова трансформація держави: перспективи й ризики кібербезпеки», яка відбулася 25 вересня, Данилов підкреслив, що, згідно з українським законодавством, вищезгаданий ресурс не має працювати в Україні, проте громадяни порушують цю заборону. Рада нацбезпеки збирається розв'язати цю проблему вже найближчим часом із допомогою міжнародних партнерів.

Коментарі

Всі новини