Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

БЕБ передало до АРМА майно громадянина рф на 350 млн грн — ймовірно, «Єрмоліно»

Бюро економічної безпеки передало в АРМА активи росіянина. Ймовірно, це завод напівфабрикатів «Єрмоліно». Фото: БЕБ

Бюро економічної безпеки передало в АРМА активи росіянина. Ймовірно, це завод напівфабрикатів «Єрмоліно». Фото: БЕБ

Детективи Бюро економічної безпеки України передали до Агентства з розшуку та менеджменту активів майно громадянина рф орієнтовною вартістю понад 350 млн грн, повідомили в БЕБ.

Йдеться про корпоративні права, комплекс із виготовлення м’ясних заморожених напівфабрикатів (понад 4 тис. кв. м), житловий будинок (2 тис. кв. м), склад (3,5 тис. кв. м), адміністративні, виробничі будівлі та іншу нерухомість. Згадане майно на правах власності належить товариству, яке є одним із найбільших виробників напівфабрикатів на території України. Бенефіціарним власником компанії є громадянин рф.

За даними БЕБ, посадовці компанії впродовж 2019 — 2021 років займалися конвертацією безготівкових коштів без фактичного проведення операцій. Унаслідок таких дій компанія ухилилася від сплати податків на суму 150 млн грн. Зараз майно арештовано й передано до АРМА.

Досудове розслідування здійснювали детективи БЕБ у співпраці з Офісом Генпрокуратури та Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції України.

У вересні Подільський районний суд передав до АРМА активи громадянина рф і Мальти Іллі Алєксандрова, співвласника бренду «Єрмоліно». Тоді йшлося про 70% часток Алєксандрова в компаніях ТОВ «Ромєрм», ТОВ «Єрмром» і ТОВ «Єрмак голд», а також комплекс із виготовлення м'ясних заморожених напівфабрикатів у селі Чумаки Дніпропетровської області, який належить компанії «Ромєрм». У росії також є бренд «Продукти Єрмоліно» — напівфабрикати в Калузькій області.

У БЕБ не відповіли на запитання The Page, чи стосується це справи Іллі Алєксандрова, власника бренду напівфабрикатів «Єрмоліно»:

Quote«Відповідно до вимог ч. 1 ст. 222 КПК України розголошення відомостей у кримінальному провадженні, досудове розслідування в якому триває, законодавчо обмежено».

Від арештованих БЕБ активів рф і білорусі держава вже отримала понад 2,2 млрд грн доходу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини