Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Кремлі обвинуватили Лондон у причетності до атаки на кораблі ЧФ рф у Севастополі та пригрозили наслідками

Атака на російські кораблі в Севастополі 29 жовтня 2022 року: Москва винуватить Британію. Фото: Wikipedia

Атака на російські кораблі в Севастополі 29 жовтня 2022 року: Москва винуватить Британію. Фото: Wikipedia

Російське зовнішньополітичне відомство у четвер, 3 листопада, викликало британського посла в Москві Дебору Броннет аби висловити свій «рішучий протест» у зв'язку з нібито причетністю країни до атаки на кораблі Чорноморського флоту у Севастополі 29 жовтня.

Quote"Послу було заявлено рішучий протест у зв'язку з активною участю британських військових фахівців у підготовці та постачанні підрозділів сил спеціальних операцій України, у тому числі з метою проведення диверсійних операцій на морі. При цьому наведено конкретні факти такої активності Лондона», — вказано у повдіослені МЗС рф.

Міністерство також пригрозило британцям «ескалацією та «непередбачуваними та небезпечними наслідками».

Замість доказів нібито причетності Великої Британії російське відомство навело факти співпраці між Києвом та Лондоном з 2020 року в оборонній сфері, зокрема підготовку британськими інструкторами українських військовослужбовців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В МЗС рф також озвучили , що мають дані про ймовірну передачу ВМС Великої Британії Силам оборони України «певної кількості БпЛА». Ані джерел такої інформації, ані доказів на її підтвердження російське відомство не надало.

Контекст. Нагадаємо: 29 жовтня росіяни заявили про масштабну атаку на кораблі Чорноморського флоту в Севастополі із застосуванням бойових безпілотників, обвинувативши у ній Україну. В російському Міноборони повідомили про ушкодження морського тральщика «Іван Голубець» та заявили, що напад готувався за участі британських фахівців.

Аналітики GeoConfirmed провели своє розслідування інциденту і дійшли висновку, що 6-8 дронів пошкодили щонайменше три кораблі ЧФ рф, серед яких флагман «Адмірал Макаров».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини