Facebook Pixel

Арбітражний трибунал розгляне доводи Росії щодо справи про активи Приватбанку в Криму

Автор

Міжнародний арбітражний трибунал у Гаазі розгляне доводи Росії, яка заявляє про незаконність придбання Приватбанком активів у Криму, повідомили у пресслужбі міністерства юстиції РФ.

«Арбітри дозволили представити докази того, що банк, який перебував під контролем українського олігарха Ігоря Коломойського, був незаконним власником майна, яке, за твердженнями позивача, було експропрійовано», — зазначили в мін'юсті РФ.

У міністерстві впевнені, що Приватбанк і особи, які його контролювали, приховали інформацію про неодноразове порушенні закону з метою отримання активів, у тому числі про дії корупційного характеру. Ці дані російська сторона передала в трибунал.

Telegram Logo

«Російська Федерація повідомила про них (відомості — The Page) та трибунал підтвердив, що заслухає сторони з цього питання одночасно з запереченнями держави щодо розміру збитків банку», — наголошується у повідомленні.

Паралельно Росія оскаржує у державному суді Нідерландів рішення міжнародного арбітражного трибуналу, яким раніше була визнана юрисдикція розгляду позову банку.

У лютому цього року Гаазький арбітраж прийняв рішення на користь державного Приватбанку, підтвердивши свою юрисдикцію в позові Приватбанку проти Росії. У цьому позові банк вимагає відшкодувати $1 млрд (24 млрд грн) за втрачені через анексію Криму майно та активи.

Водночас арбітраж відклав ухвалення рішення про розмір компенсації, яку Росія повинна виплатити Приватбанку, на наступні етапи слухань цієї справи.

Коментарі

Всі новини