Facebook Pixel
IT

Apple роздає безкоштовні iPhone для хакерів: як отримати

Фото: Unsplash/Youssef Sarhan

Фото: Unsplash/Youssef Sarhan

Компанія Apple випустила спеціальні iPhone SRD (Security Research Device) для хакерів. Отримати такий смартфон можна безкоштовно, але за умови участі у спеціальній програмі з тестування кібербезпеки.

Спеціальна партія смартфонів матиме полегшений доступ до системних файлів, які можна буде «перевірити на міцність». Ба більше, ті, хто знайде якісь баги у прошивці та сповістить про це компанію, можуть отримати винагороду до $1 млн. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Кількість SRD-гаджетів є обмеженою, а отримати їх зможуть власники облікових записів, які є зареєстрованими в програмі тестування і мають перевірену репутацію.

Telegram Logo

Як отримати iPhone для хакерів

Для того щоб отримати смартфон від компанії, потрібно подати заявку. Через обмежену кількість гаджетів кандидатури тих, хто не отримає iPhone цього року, автоматично розглядатимуться в період подачі заявок 2021 року.

Що необхідно для того, щоб стати учасником програми:

  • мати обліковий запис у програмі Apple Developer;
  • мати підтверджений успішний досвід з пошуку проблем безпеки на платформах Apple або інших сучасних операційних системах і платформах;
  • проживати в країні або регіоні, на які не поширюються санкції США;
  • бути повнолітнім;
  • не працювати в Apple останні 12 місяців.

Контекст. Нещодавно Apple випустила першу публічну бета-версію нових операційних систем для iPhone та iPad — iOS 14 та iPadOS 14.

Коментарі

Всі новини