АМКУ почав розслідувати пільги на аеронавігаційне обслуговування «Борисполя»

Фото: сайт аеропорту «Бориспіль»

Фото: сайт аеропорту «Бориспіль»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав розглядати справу про антиконкурентні дії Міністерства інфраструктури в авіаційній сфері. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Йдеться про наказ міністерства щодо пільг на аеронавігаційне обслуговування аеропорту «Бориспіль».

Як пояснили в АМКУ, Мінінфраструктури у червні 2019-го встановило одиничну ставку на аеронавігаційне обслуговування в районі аеродрому та на підході у розмірі 210 євро, а для всіх інших аеропортів України — у розмірі 411 євро.

Варто відзначити, що раніше ці ставки були однаковими для всіх авіакомпаній, незалежно від того, де розташований аеропорт.

В АМКУ також повідомили, що Комітет не раз застерігав міністерство, що таке рішення призведе до порушення антимонопольного законодавства, адже воно надає «Борисполю» переваги перед іншими аеропортами.

Так само вважають і в асоціації «Аеропорти України», учасниками якої є 20 аеропортів. Асоціація поскаржилася в АМКУ на цей наказ.

Quote«Попри застереження комітету Мінінфраструктури затвердило наказ і ввело його в дію. Тому комітет почав розгляд справи про антиконкурентні дії міністерства», — додали в АМКУ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Україна стала лідером з поставок у Європу органічної продукції

Єврокомісія повідомила, що за підсумками 2019 року Україна посіла 1-е місце в Європі і 2-е у світі (з 123 країн) за обсягами експорту в ЄС органічної продукції, піднявшись на дві сходинки у порівнянні з попереднім роком.

Україна експортувала рекордні 54,8 млн т зерна з початку маркетингового сезону 2019/20 років

Обсяг експорту зерна в поточному маркетинговому сезоні, який закінчується в червні, досяг станом на 5 червня рекордної величини в 54,8 млн т. Про це повідомило агентство Refinitiv Agriculture з посиланням на дані Мінекономіки.

«АвтоКрАЗ» попередив про можливість припинення діяльності

На підприємстві «АвтоКрАЗ» планується скорочення працівників. Про це сказав фінансовий директор Дмитро Новицький під час засідання міської комісії з питань погашення заборгованостей по зарплатам, повідомило видання «Телеграф».