АМКУ дозволив Сергію Тігіпку купити «Арену-Сіті»

Сергій Тігіпко. Фото: УНІАН

Сергій Тігіпко. Фото: УНІАН

Антимонопольний комітет України (АМКУ) схвалив покупку понад 50% в статутних капіталах торгово-офісного центру «Арена-Сіті» і компанії КАН бізнесменом Сергієм Тігіпком через T. A. S. Property Limited. Про це повідомили в пресслужбі АМКУ.

У відомстві також зазначили, що воно перевірило інформацію в ЗМІ про те, що в квітні цього року Тігіпко нібито купив «Арену-Сіті» у Group DF Дмитра Фірташа. Але ця інформація не підтвердилася.

Quote«Продавець частки у статутних капіталах «Арени-Сіті» і КАН — не входить у групу Фірташа», — відзначили в АМКУ.«Арену-Сіті» створили у 2005 році. Власником є «Ел Ай Інвестментс» зі 100% акцій, а кінцевим бенефіціаром в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб вказаний Микола Ковальчук. У 2018 році виручка торгово-офісного центру склала 28,2 млн грн, а чистий збиток скоротився майже в 5 разів і був 2,6 млн грн.

КАН створили роком раніше, у 2004 році. Власниками є «Ел Ай Інвестментс» з 99% акцій та «Арена-Сіті» з 1%. Кінцевий бенефіціар теж Микола Ковальчук. Зареєстрований капітал компанії — 220 тис. грн. Виручка в 2018 році склала 34,1 млн грн, а чистий збиток — 6,8 млн грн (у 2017 році КАН мала чистий прибуток у розмірі 42,8 млн грн).

Групу ТАС Сергій Тігіпко заснував у 1998 році. Він же і основний акціонер. У квітні 2019 року видання «НВ Бізнес» писало, що ТАС купила частину «Арени-Сіті» за $13-15 млн.


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що після туалетного паперу взялися купувати українці

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style