АМКУ дозволив Сергію Тігіпку купити «Арену-Сіті»

Сергій Тігіпко. Фото: УНІАН

Сергій Тігіпко. Фото: УНІАН

Антимонопольний комітет України (АМКУ) схвалив покупку понад 50% в статутних капіталах торгово-офісного центру «Арена-Сіті» і компанії КАН бізнесменом Сергієм Тігіпком через T. A. S. Property Limited. Про це повідомили в пресслужбі АМКУ.

У відомстві також зазначили, що воно перевірило інформацію в ЗМІ про те, що в квітні цього року Тігіпко нібито купив «Арену-Сіті» у Group DF Дмитра Фірташа. Але ця інформація не підтвердилася.

Quote«Продавець частки у статутних капіталах «Арени-Сіті» і КАН — не входить у групу Фірташа», — відзначили в АМКУ.


Telegram Logo

«Арену-Сіті» створили у 2005 році. Власником є «Ел Ай Інвестментс» зі 100% акцій, а кінцевим бенефіціаром в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб вказаний Микола Ковальчук. У 2018 році виручка торгово-офісного центру склала 28,2 млн грн, а чистий збиток скоротився майже в 5 разів і був 2,6 млн грн.

КАН створили роком раніше, у 2004 році. Власниками є «Ел Ай Інвестментс» з 99% акцій та «Арена-Сіті» з 1%. Кінцевий бенефіціар теж Микола Ковальчук. Зареєстрований капітал компанії — 220 тис. грн. Виручка в 2018 році склала 34,1 млн грн, а чистий збиток — 6,8 млн грн (у 2017 році КАН мала чистий прибуток у розмірі 42,8 млн грн).

Групу ТАС Сергій Тігіпко заснував у 1998 році. Він же і основний акціонер. У квітні 2019 року видання «НВ Бізнес» писало, що ТАС купила частину «Арени-Сіті» за $13-15 млн.


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Список «червоної» та «зеленої» зон: можливі зміни у критеріях МОЗ

Міністерство охорони здоров'я може змінити критерії розділення країн на «червону» та «зелену» зони. Замість кількості активних хворих можна використовувати показник інцидентності на 100 тис. населення, який розраховується за кількістю нових захворювань за останні 14 днів.

Ті, що біжать хвилями. Як треба змінити портову галузь України

Українську портову галузь стрясають скандали. Державні органи, які регулюють діяльність портів, продовжують створювати в них вкрай токсичну атмосферу. Для того щоб знову зробити галузь привабливою для вантажів і домогтися значного зростання перевалки, потрібна масштабна дерегуляція та зміна низки ключових законів.

партнерський матеріал

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.