Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зло не може залишатися безкарним. Ахметов подав позов проти росії до ЄСПЛ

Ахметов позивається проти росії. Фото: Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Ахметов позивається проти росії. Фото: Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Український мільярдер Рінат Ахметов звернувся до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) з позовом проти рф за її військову агресію в Україні. Бізнесмен просить суд притягти агресора до відповідальності за скоєні злочини та порушення його прав власності під час розв’язаної на українській землі війни, пише пресслужба SCM.

Quote«Зло не може залишатися безкарним. Злочини росії проти України та кожного українця — кричущі. Винні мають понести покарання. Мною — за допомогою кращих українських і американських юристів — подана скарга до Європейського суду з прав людини про відшкодування збитку. Цей позов — одна з перших міжнародних юридичних дій проти росії, мета якого — зупинити злочинну діяльність російського агресора, знищення української економіки та розкрадання українських активів», — наголосив Ахметов.

Для представлення своїх інтересів олігарх обрав міжнародну юридичну фірму Covington & Burling LLP. Законним представником мільярдера виступає Барт ван Ворен із брюссельського офісу фірми.

На додачу Ахметов звернувся до ЄСПЛ із проханням вжити термінових забезпечувальних заходів, що запобігатимуть подальшій блокаді, мародерству, перенаправленню потоків і знищенню з боку росії зернових і сталі, виготовленої підприємствами SCM.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Грабіж українських експортних товарів — зокрема, зерна та сталі — уже призвів до зростання цін на ці товари та збільшення у світі кількості людей, які помирають від голоду. Це варварство має бути зупинено, а росія мусить заплатити сповна. Вірю в справедливість і борюся за неї», — зазначив Ахметов.

Бізнесмен закликав й інших підприємців, які постраждали від агресивних дій рф, звертатися з позовами до суду.

Контекст. За оцінками KSE Institute, станом на початок червня загальна сума прямих збитків економіки України від пошкодження та руйнування житлових і нежитлових будівель та інфраструктури становить $103,9 млрд. Загальні втрати економіки через війну коливаються в межах $564 — 600 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини