Facebook Pixel

Новий аеропорт Маріуполя: навіщо і де побудують

Автор
Старий аеропорт знаходиться занадто близько до лінії фронту. Фото: Pixabay

Старий аеропорт знаходиться занадто близько до лінії фронту. Фото: Pixabay

У Маріуполі не стануть ремонтувати існуючий міський аеропорт, оскільки він занадто близько знаходиться до лінії фронту. Замість цього в безпечному місці будуватимуть новий аеровокзал, повідомило місцеве видання 0629 із посиланням на мера міста Вадима Бойченка.

Згідно з новою концепцією, аеропорт побудують у Мангуші, у 20 км, або в Стародубівці, в 40 км від Маріуполя. Міська влада обіцяє наполягти, щоб нові повітряні ворота будувалися ближче до міста.

Після того як узгодять місце будівництва, ще рік піде на процедуру відведення землі під нову інфраструктуру. Тільки після цього аеропорт почнуть споруджувати. Проєктуватимуть його не дуже довго — за словами мера, новий аеропорт вирішили будувати за проєктом запорізького.

Telegram Logo

Контекст. У червні маріупольська міська влада заявила про бажання придбати в Ізраїлі системи протиракетної оборони «Залізний купол». Ці системи хотіли розмістити біля аеропорту міста для його оборони.

Маріупольський аеропорт закрився з початком бойових дій на сході України. Проблема в тому, що він знаходиться недалеко від російського кордону — приблизно в 40 км. Тому літаки, які могли б там приземлитися, знаходяться під постійною загрозою, а це неприйнятно.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини