Китай активно підтримує російський ВПК, постачаючи спеціальну хімію, порох, верстати та електроніку. Про це повідомив голова Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко.
«Є інформація, що Китай постачає верстати, спецхімію, порох і компоненти саме на підприємства військового призначення. Ми маємо підтверджені дані по 20 російських заводах», — наголосив він.
Крім того, у 2024–2025 роках зафіксовано не менше п’яти випадків співпраці у авіаційній галузі — йдеться про передачу обладнання, запчастин і технічної документації.
У шістьох інших випадках були великі поставки спецхімії.
Також, за даними СЗРУ, на початок 2025 року 80% критичної електроніки для російських дронів має китайське походження. При цьому активно використовуються фірми-прокладки та підміна назв, аби уникнути санкцій.
Читайте також:

Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин
ТОП-5 Новин