Цієї суботи, 16 березня, на території столичного Національного виставкового центру відбудеться толока, яку організовує Київська міська лікарня ветеринарної медицини. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Толоку проведуть, щоб прибрати територію навколо міського тимчасового притулку для тварин «Виставковий центр». Киянам пропонують долучитися до прибирання.
Початок толоки — об 11:00, учасники прибирання збиратимуться біля 16-го павільйону. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 093-540-12-18 та на сторінці притулку в Instagram.
У КМДА зазначають, що захід проходитиме з дотриманням усіх безпекових вимог. А в разі повітряної тривоги учасників толоки запросять перейти в укриття, розташовані в павільйонах 1, 5 та 13.
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH