Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: угоду з продажу Укргазбанку зірвано

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Наше джерело в Мінфіні повідомляє, що операцію з купівлі IFC частки в Укргазбанку, яку готували понад рік, припинено. Причина — думка юридичної компанії Baker McKenzie щодо практики виплати ФОПам великих бонусів за залучених клієнтів, яка є в Укргазбанку.

На думку аудиторів, провести межу між такими винагородами та корупційними діями практично неможливо, адже серед залучених клієнтів, за яких виплачувалися бонуси, були державні компанії.

Джерело в «Слузі народу» повідомило, що міністра фінансів Сергія Марченка й досі не відправили у відставку з однієї-єдиної причини — через приїзд місії Міжнародного валютного фонду.

Quote«Бюджет найближчим часом проголосований не буде. У нинішній редакції, коли скорочені витрати й не враховані вимоги фракції, віддавати голоси за документ ніхто не буде», — пояснив співрозмовник видання.

Ще одна новина прийшла з Офісу президента. Там повідомляють, що після інавгурації Джо Байдена підприємець Віктор Пінчук може отримати безліч нових місць у владі.

Quote«Пінчук значно зміцниться завдяки своєму впливу на американський істеблішмент. Напередодні він припинив фінансувати партію «Голос» і все більше розглядає як єдиний корисний ресурс «Слугу народу»», — говорить співрозмовник видання.

У «Слузі народу», за словами співрозмовника, також активно обговорювали й лобіювання Володимиром Гройсманом свого призначення прем'єр-міністром. Нібито керівництву України про це вже кілька разів говорила американська сторона. Насправді у Володимира Гройсмана нульові шанси стати прем'єром.

Особливо після порушеної тиждень тому за поданням НАБУ кримінальної справи проти нього. Нагадаємо, що під час розслідування діяльності ексглави компанії «Укрбуд» Максима Микитася з'ясувалося, що колишній прем'єр отримав хабаря в розмірі 75 млн грн.

Новий випуск бізнес-акваріума вийде наступного четверга.

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]