Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: TEZ Tour відкриває авіакомпанію, а «Дніпросталь» домоглася пільг

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, що стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


За інформацією джерела на ринку, турфірма TEZ Tour вирішила відкрити власну авіакомпанію. Очолити її має колишній CEO SkyUp Євген Хайнацький.

Компанія вже отримала в лізинг два літаки, які експлуатувала МАУ, і зараз активно взялася за створення власного авіаційного парку.

Telegram Logo

Ще одна новина прийшла з Верховної Ради. Там сьогодні під час голосування закону про зелену енергетику було підтримано норму про зниження на 16 копійок, або на 10%, вартості енергії для електрометалургійних підприємств.

Виграють від цього передусім компанії підприємця Віктора Пінчука – зокрема «Дніпросталь», розповів співрозмовник у фракції «Слуга народу».

Президент має намір накласти вето на закон про легалізацію грального бізнесу.

Quote«У документі забагато помилок. Він був ухвалений таким чином, що було внесено низку взаємозаперечних правок. Президент має намір направити його до Верховної Ради й вимагати ще раз переглянути», — сказав співрозмовник в Офісі президента.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]
Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини