Бізнес-акваріум: чому прибирають Ситника та хто очолить Приватбанк

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page
Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Як розповіло The Page джерело у фракції «Слуга народу», підприємець Рінат Ахметов посилює свій вплив на фракцію.

Quote«Цього разу група Павлюка, яка є близькою до бізнесмена, провалила голосування за законопроєкт 4167. Цей документ передбачав значне посилення екологічних стандартів на виробництві», — розповіло джерело.

За його словами, великий сюрприз полягав у тому, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков не лише сам не голосував за законопроєкт, але і зробив усе можливе, щоб лояльні до нього депутати також не віддали за нього голоси.

Telegram Logo

«Взагалі останнім часом формується коаліція Разумкова та Ахметова. На противагу впливу Зеленського», — сказав співрозмовник.

За його словами, на цьому ґрунті відносини між Разумковим і Офісом президента є вкрай натягнутими.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«ОП уже навіть почав робити кроки щодо зміщення спікера. А той зі свого боку відмовився давати голоси за будь-які законопроєкти, ініційовані ОП. Зокрема за законопроєкт щодо зміни порядку управління НАБУ, який дає змогу звільнити його нинішнього голову Артема Ситника», — пояснили у фракції.

Тим часом джерело в Офісі президента повідомило, що ситуація з Артемом Ситником перебуває під особистим контролем президента.

«Володимира Зеленського дуже цікавить питання вакцини, і саме з цим пов'язана його надмірна реакція на відкриття НАБУ справи на Максима Степанова. Президент особисто дуже щільно займається вакциною, і його обурило те, що Ситник, по суті, зробив це без будь-яких підстав, просто через тиск американської сторони та пару брехливих публікацій і сюжетів», — пояснило джерело в ОП.

За його словами, західні партнери демотивовані захищати Ситника, адже вони не бачать прогресу в справах, пов'язаних із розкраданням рефінансу олігархами — колишніми власниками банків.

Джерело в Мінфіні повідомило, що новим головою Приватбанку хоче бути й має максимальні шанси Андрій Пишний, який став конфідентом із банківських питань Володимира Зеленського.

«Він безпосередньо спілкується з президентом і має максимальний вплив на нього. А чутки про те, що Пишний у сварці з Аваковим, є перебільшеними», — повідомив співрозмовник видання.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини