Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Женевський автосалон скасовано четвертий рік поспіль, він планує переїхати до Катару

Женевський автосалон у 2023 році скасовано

Женевський автосалон у 2023 році скасовано

Один із найбільших у світі автосалон у Женеві (Geneva International Motor Show, GIMS), що планувався у 2023 році, скасували. Це рішення організатори ухвалили через пандемію COVID-19 і невизначеність у світовій економіці.

«Організатори вирішили зосередитися на плануванні заходу в Досі у 2023 році», — сказав президент фонду, що організує GIMS, Моріс Туреттіні.

Спочатку планувалося, що автосалон у 2023 році пройде у два етапи: з 14 до 19 лютого – у Женеві, а в листопаді – у Досі (Катар).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«У ці непрості часи багато брендів не в змозі взяти участь у зимовій виставці у Європі», — заявив гендиректор GIMS Сандро Мескіта.

«Ми зробили все можливе, щоб провести GIMS 2023 у Женеві у лютому. Розширений формат заходу та проєкт дуже добре прийняли. Але зрештою ризики переважили можливості», – додав Туреттіні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Наразі планується, що перший Женевський міжнародний автосалон у Катарі відбудеться в листопаді 2023 року в Дохинському виставковому та конференц-центрі (DECC), а також у кількох інших місцях. Він «запропонує безліч унікальних і захопливих вражень від водіння».

«Зараз ми цілком зосереджені на організації GIMS у Досі та з нетерпінням чекаємо на можливість незабаром погодити дати та формат цього новаторського заходу з нашими партнерами з Qatar Tourism», – заявив Мескіта. Захід у Катарі планується проводити кожні два роки.

Контекст. Автомобільне шоу в Женеві проводиться з 1905 року. 2020 року автосалон було скасовано вперше за його історію. Рішення про скасування було вимушеним через коронавірусні обмеження у Швейцарії. Його ухвалили за три дні до відкриття салону. Організатори тоді зазнали збитків на суму 11 млн швейцарських франків.

Вони попросили владу кантону Женева про виділення кредиту на 16,8 млн швейцарських франків, але зрештою відмовилися від нього через незгоду з умовами надання позики й вирішили не проводити GIMS-2021. У 2022 році автосалон також скасували.

Коментарі

Всі новини