Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінінфраструктури планує з наступного року запустити програму лізингу вантажних вагонів для «Укрзалізниці»

Програма лізингу вантажних вагонів для «Укрзалізниці». Фото: mtu.gov.ua

Програма лізингу вантажних вагонів для «Укрзалізниці». Фото: mtu.gov.ua

Міністерство інфраструктури України в рамках програми перезавантаження парку вантажних вагонів «Укрзалізниці» планує з 2022 року розпочати лізингове фінансування цієї програми. Про це під час форуму «Велике будівництво: нова залізниця» повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, передає «Інтерфакс-Україна».

Quote«З наступного року розпочинаємо масштабну програму перезавантаження парку вантажних вагонів. Це 46 тисяч нових напіввагонів і зерновозів, ринок – понад 100 млрд грн. Ми розуміємо, що ця програма не запрацює без доступного і зрозумілого лізингового механізму – ми це точно закладаємо та плануємо вже в бюджеті 2022 року», — сказав Кубраков.

Згідно з наведеною міністром інфографікою, у рамках програми оновлення парку вантажних вагонів у 2022 — 2028 роках планується оновити 31,2 тис. напіввагонів (зокрема 1,5 тис. одиниць у 2022 році) та 14,6 тис. зерновозів (500 од.).

За словами Кубракова, усі підприємства, що долучені до ланцюжка виробництва й оновлення вагонів, – українські. Він зазначив, що наразі рівень локалізації у виробництві вантажних вагонів досягає 95%, і всі підприємства в цьому ланцюжку українські – починаючи від виробництва дрібних складників і закінчуючи металом.

Контекст. У жовтні Мінінфраструктури оприлюднило проєкт наказу, згідно з яким оновлюються вимоги до вантажних вагонів. У Міністерстві очікують, що це підвищить зацікавленість операторів вантажних вагонів щодо закупівлі нових вагонів українських виробників.

Тобто пропонується план списання величезної кількості вантажних вагонів і передбачається, що приватні власники з власної волі мають відправити на брухт придбаний рухомий склад.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини