Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гетманцев назвав топ-3 напрямки податкової реформи на 2021 рік

Податкова реформа в Україні: ТОП-3 напрямки. Фото: Данило Гетманцев/НБУ

Податкова реформа в Україні: ТОП-3 напрямки. Фото: Данило Гетманцев/НБУ

Податковий комітет Ради має три напрямки податкового регулювання. Серед ініціатив детінізація, зменшення податкового тиску на фонд оплати праці та реформа екологічного податку.

Також у комітету багато ініціатив щодо справедливості оподаткування, наприклад, закон про оподаткування онлайн сервісів, який рекомендували до другого читання. Про це у коментарі The Page розповів голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев.

За його словами, такий законопроєкт повинні підтримати депутати, адже не може бути такої ситуації, де ІТ-сервіси та послуги у сфері електронної комерції не оподатковуються ПДВ в Україні, на відміну від 80 країн світу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також важливою частиною реформ є детінізація, для якої необхідно у другому читанні ухвалити податкову амністію.

«Раджу всім взяти участь у податковій амністії, тому що це шанс почати свої фінанси з чистого аркуша. І з детінізації практично все, що необхідно було на рівні законодавчої ініціативи, ми прийняли вже на сьогоднішній день».

Данило Гетманцев

Данило Гетманцев

голова комітету Верховної Ради з питань податкової, митної та фінансової політики

Зараз комітет працює над зменшенням податкового тиску на фонд оплати праці. А екологічна реформа буде трохи пізніше — десь через рік. Адже зараз важливі дії виконавчої влади.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Ми проводимо комітети регулярні щодо заслуховування правоохоронних органів з протидії нелегальному тютюну, нелегальному паливу», — зазначив Гетманцев.

Коментарі

Всі новини