Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» продаватиме газ населенню по 7,96 грн, бюджетникам — по 16,8 грн у жовтні — листопаді

Кабмін встановив граничну ціну продажу газу «Нафтогазом» для населення та бюджетників на жовтень — листопад. Фото: УНІАН

Кабмін встановив граничну ціну продажу газу «Нафтогазом» для населення та бюджетників на жовтень — листопад. Фото: УНІАН

Кабмін постановою від 25 жовтня зобов’язав «Нафтогаз України» на період з 1 жовтня по 30 листопада 2021 року продавати газ населенню за граничною ціною до 7,96 грн за кубометр, а бюджетним закладам — за ціною до 16,8 грн за куб разом із податком на додатну вартість. Текст постанови №1102 опублікований на Урядовому порталі.

Змін зазнали і розрахунки, за якими постачальник «останньої надії» (ПОН), яким є «Нафтогаз», постачатиме природний газ. Нова формула застосовуватиметься з 1 жовтня 2021 року.

Уряд також змінив карантинну постанову, яка передбачала, що Оператор ГТС України (ОГТСУ) за участю газорозподільних систем (ГРС) автоматично долучає до портфеля ПОН спожиті з 1 жовтня цього року обсяги природного газу бюджетниками, постачі яким не здійснював жодний постачальник. Кабмін розпорядився «забезпечити безумовне відновлення газопостачання бюджетних установ та закладів охорони здоров’я».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Облгази зобов’язані внести до баз даних ОГТСУ дані про всі захищені категорії споживачів (бюджетні, казенні підприємства, медзаклади, населення, комунальні заклади). На додачу оператори ГРС мають передати «Нафтогазу» інформацію про побутових користувачів, яким вони почали постачання газу, для укладання з ними договорів в одноденний термін.

Контекст. Раніше «Нафтогаз» оприлюднив ціни для клієнтів ПОН у жовтні — 16,56 грн за куб. м. Цей показник на 12% перевищив вересневий.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, раніше цього місяця «Нафтогаз України» поставив за мету збільшити видобуток природного газу в найближчі десять років до 24 млрд кубометрів із нинішніх 13 млрд кубометрів, або в 1,8 раза.

Коментарі

Всі новини