Facebook Pixel

Дозвіл людям працювати з дому приводить до зростання доходів компаній – дослідження

Трирічний аналіз, проведений під керівництвом Boston Consulting Group, показав, що продаж у «повністю гнучких» роботодавців зростав набагато швидше, ніж у тих, хто не використовував віддалену роботу. Компанії, які дозволяють віддалену роботу, досягли зростання доходів, що вчетверо більше, ніж у тих, хто суворо стежить за відвідуваністю офісу

Аналіз 554 публічних компаній, у яких працюють 26,7 млн осіб, показав, що там, де повністю перейшли на віддалений формат роботи або дозволяють співробітникам обирати, коли приходити до офісу, збільшили продажі на 21% у період з 2020 по 2022 рік. Для порівняння: зростання компаній, у яких персонал прив'язаний до офісу, склало 5%. У дослідження консультантів із Scoop Technologies та Boston Consulting Group були включені компанії з 20 секторів, від технологій до страхування. Зростання доходів було нормалізовано за середніми темпами зростання в галузі, щоб роботодавці у більш ефективних областях не спотворювали загальні результати.

Гнучкий графік роботи в офісі

Гнучкий графік роботи в офісі

На думку співзасновника та генерального директора Scoop Роба Садоу, більш високі темпи зростання компаній, орієнтованих на віддалену роботу, можуть бути пов'язані з їхньою здатністю наймати співробітників швидше і з ширшої географічної області, а також з вищим рівнем утримання співробітників.

В яких індустріях найбільше використовують гнучкий графік роботи

В яких індустріях найбільше використовують гнучкий графік роботи

Це дослідження є одним із перших широкомасштабних досліджень того, як різні схеми роботи впливають на корпоративну ефективність. На сьогодні більшість таких досліджень мають вузький характер і розглядають, наприклад, працівників введення даних в Індії або кол-центрів у Китаї. При цьому лідери таких компаній, як Amazon.com та JPMorgan Chase & Co., рідко посилаються на фінансові дані, коли просять чи вимагають, щоб працівники повернулися на свої робочі місця, а просто стверджують, що робота в офісі зміцнює співпрацю та корпоративну культуру. З 5565 компаній у базі даних Scoop частка, яка потребує постійної роботи в офісі, знизилася до 38% станом на жовтень з 49% на початку року.

В яких індустріях найменше використовують гнучкий графік роботи

В яких індустріях найменше використовують гнучкий графік роботи

За даними опитування Scoop-BCG, серед компаній, яким потрібна певна кількість днів в офісі, для 6% йдеться про чотири дні, а більшості досить двох або трьох днів. Дослідження, проведене доцентом Гарвардської школи бізнесу Притвіраджем Чоудхурі, показало, що один або два дні в офісі – це ідеальне середовище для гібридної роботи, оскільки вона дає працівникам гнучкість, якої вони так прагнуть, без ізоляції, пов'язаної з повним переходом на віддалену роботу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉