Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Олідетрим» зібрав перший мільйон гривень на реанімобілі — Польфарма Україна

Бренд вітаміну D₃ «Олідетрим» зібрав 1 млн грн на реанімобілі. Фото надане партнером

Бренд вітаміну D₃ «Олідетрим» зібрав 1 млн грн на реанімобілі. Фото надане партнером

Бренд вітаміну D₃ «Олідетрим» за два тижні проєкту «Підтримуй себе — підтримуй Україну» зібрав 1 млн грн, що піде за закупівлю реанімобілів. Нагадаємо: на допомогу з їхнім придбанням іде 50% від продажу кожної упаковки вітаміну. Необхідну суму проєкт планує зібрати до кінця вересня, а придбані потім реанімобілі — передати шпиталям і лікарням.


За даними МОЗ, за останні пів року приблизно 90 автомобілів екстреної медичної допомоги вийшли з ладу, ще 241 було втрачено. Отже, разом Україна втратила 341 реанімобіль.

Проєкт «Підтримуй себе — підтримуй Україну», що стартував 15 серпня, на момент виходу публікації зібрав на закупівлю нових машин суму 1 114 303 грн (перевірити актуальну суму можна на онлайн-лічильнику на сайті бренду).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Долучаючись до акції, українці можуть одночасно допомогти придбати необхідні транспортні засоби та попіклуватися про власне здоров'я, адже вітамін D суттєво зміцнює імунну, нервову та інші системи в організмі.

Брак вітаміну D, який людина зазвичай отримує під сонцем та внаслідок вживання низки харчових продуктів (рибʼячий жир, жирні сорти риби, лісові гриби, домашні яйця, козяче або соєве молоко тощо), може викликати проблеми зі здоров'ям.

Водночас препарат вітамін D₃ «Олідетрим» здатен довести рівень вітаміну D до норми з огляду на два роки пандемії COVID-19 і величезний стрес, спричинений повномасштабним вторгненням в Україну.

Розрахувати необхідну дозу препарату можна після проходження тестування на рівень вітаміну D у лабораторії та звірившись із таблицею.

znimok-ekrana-2022-08-15-o-164514.png

Попереду осінь, тому саме час потурбуватися про себе, водночас зробивши власний внесок у шляхетну справу придбання реанімобілів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини