Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Одного з фігурантів справи «Роттердам+» випустили під заставу

Автор
Колишній начальник відділу Національної комісії у сферах енергетики та комунальних послуг Тарас Ревенко Фото: slovoidilo.ua

Колишній начальник відділу Національної комісії у сферах енергетики та комунальних послуг Тарас Ревенко Фото: slovoidilo.ua

Колишнього начальника відділу Національної комісії у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Тараса Ревенка відпустили під заставу в 5 млн грн. Таке рішення прийняв Солом'янський районний суд Києва 12 серпня, повідомив «5-й канал».

За даними прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), Ревенко безпосередньо причетний до розробки у 2016 році формули «Роттердам +». У зв'язку з цим прокурори клопотали про взяття його під варту на 60 діб або про заставу в 5 млн грн. Суму застави в САП пояснювали завданою державі шкодою в розмірі близько 19 млрд грн.

Контекст

  • Минулого тижня детективи НАБУ у межах розслідування справи «Роттердам+» повідомили про підозру шести особам, у тому числі й колишньому голові та члену НКРЕКП Дмитру Вовку, а також ексчлену комісії Володимиру Євдокімову. Під підозру потрапили й співробітники ДТЕК.
  • Суддя Солом'янського суду Києва Марія Зелінська призначила директору підприємства «Оператор ринку» Володимиру Євдокімову запобіжний захід у 2 млн грн, хоча глава САП Назар Холодницький заявляв, що прокурори просять призначити заставу в розмірі 50 млн грн.
  • НАБУ і САП заявили, що не знайшли підтверджень поставок вугілля в Україну за формулою «Роттердам+» саме з Роттердама.
  • Вовк назвав справу «розкрученою бульбашкою» і заявив, що НАБУ діє безпідставно та з політичним підґрунтям.
  • Вчора, 12 серпня, в ДТЕК повідомили, що викличуть працівників з відпусток на допит за справою «Роттердам +», який запланований на 14 серпня.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини