Дмитро Вовк назвав справу «Роттердам +» розкрученою «бульбашкою»

У справі «Роттердам+» НАБУ діє безпідставно та з політичним підтекстом, вважає екс-голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк.

Він називає справу «Роттердам +» розкрученою медійно-юридичною бульбашкою. НАБУ, на думку Вовка, від початку розслідування займається підбором і вибиванням доказів під звинувачення.

«Про встановлення істини мова не йде, чиниться тиск на мене і колег з грубим порушенням законодавства — це все свідчить про політичний характер переслідування», — заявляє Вовк.

Екс-голова комісії впевнений, що НАБУ не може визнати нікчемність і безперспективність розслідування, так як керівництво бюро зайшло занадто далеко з публічними звинуваченнями ще в 2017 році.

«Саме тому і вирішили оголошувати підозри, замість закриття справи», — вважає Вовк.

Він також звинувачує ЗМІ у написанні однотипних замовних статей за темою «Роттердам +» із метою створити у суспільства думку про «залізні» докази винності та серйозності справи.

Вовк додав, що переконаний у перемозі у разі відкритого змагального процесу та можливості чесного захисту репутації НКРЭКП та її співробітників.

Сьогодні Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підтвердили інформацію про оголошення підозри шести особам, причетним до введення так званої формули «Роттердам+». Серед них — Дмитро Вовк та чинний директор «Оператора ринку» Володимир Євдокимов.

Читати на The Page