Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Джефф Безос анонсував створення бізнес-парку в космосі

Аерокосмічна компанія засновника Amazon Джеффа Безоса Blue Origin заявила про намір відкрити комерційну космічну станцію на низькій навколоземній орбіті в другій половині поточного десятиліття.

Blue Origin та її основний партнер за проєктом Sierra Space розраховують, що станція стане «багатофункціональним бізнес-парком» місткістю до 10 осіб, повідомляє Business Insider.

На сайті проєкту зазначається, що космічна станція під назвою «Орбітальний риф» (Orbital Reef) стане ідеальним місцем для «космічного готелю», «виробництва фільмів в умовах мікрогравітації» або «проведення найсучасніших досліджень».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Обсяги інвестицій поки що невідомі, але з-поміж партнерів, залучених до проєкту, фігурують Boeing Co., Redwire Space та Genesis Engineering Solutions.

Blue Origin зіткнеться з конкуренцією щодо будівництва приватних станцій на орбіті. Аерокосмічна компанія Nanoracks також оголосила, що працює спільно з Voyager Space та Lockheed Martin Corp. над розробленням станції Starlab. Аналогічний проєкт розробляє й Axiom Space Inc.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини