Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Космічний туризм в Україні: коли з'явиться та чого чекати від такого бізнесу

Космічний туризм: коли з'явиться в Україні. Фото: pixabay

Космічний туризм: коли з'явиться в Україні. Фото: pixabay

Україна матиме власний проєкт у сфері космічного туризму. Однак потрібні зміни в галузі відбудуться близько 2030 року, заявив голова Державного космічного агентства Володимир Тафтай у інтерв'ю УНН.

Вартість такого виду туризму буде суттєво знижуватися, вважає голова ГКА.

Quote«Я гадаю, що це реальна перспектива, але не двох-трьох років. Проте якщо говорити про найближчі 10 років, то я впевнений, що в Україні відповідні проєкти з'являться, і тут дуже важливий той факт, що космічні технології щодня вдосконалюються», — зазначив Тафтай.

Водночас ціноутворення таких «путівок» у космос залежатиме від інвесторів. На думку Тафтая, якщо космічний туризм розвиватиметься з приватної ініціативи, то стане невигідно намагатися відправити когось за півмільйона доларів, якщо у США це коштуватує дешевше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Але однією з наших конкурентних переваг завжди була нижча вартість космічних технологій, ніж, скажімо, в США. Тому я впевнений, що ми знайдемо правильні технології, правильні методології, щоб запропонувати туристам конкурентоспроможні ціни», — впевнений голова космічного агентства.

Контекст. Нещодавно двоє мільярдерів — Річард Бренсон та Джефф Безос — відправилися в космос. Обидва бізнесмени мають власні компанії з ракетобудування.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Бренсон полетів у космос 11 липня. Політ тривав майже дві години та закінчився успішно. Корабель Unity-22 піднявся на висоту 80 км. Крім Бренсона на борту перебували два пілоти та три фахівці.

Конкурент британського мільярдера Джефф Безос злітав у космос 20 липня на кораблі New Shepard, який побудувала його компанія Blue Origin. Політ тривав 11 хвилин.

Коментарі

Всі новини