Facebook Pixel

Бізнес Сергія Курченка на Донбасі фінансують російські банки

Компанії бізнесмена-втікача Сергія Курченка «Газ-альянс» і «Премьер Ойл», яка перебуває під санкціями США, цього року взяли кредит у Російського національного комерційного банку в Криму і в Енергомашбанка у Санкт-Петербурзі. Про це пише агентство «РБК».

В якості застави банки отримали вугілля, сталеві заготовки, залізорудний концентрат, всі види арматури — тобто те, чим торгує «Газ-Альянс» і «Премьер Ойл»

Розмір кредитів невідомий.

З березня 2018 року «Газ-Альянс» — монополіст на ринку поставок вугілля з окупованого Донбасу в Росію. Компанія також контролює збут металургійної продукції Єнакіївського і Алчевського метзаводів.

Формально з 2017 року промислові підприємства і вугільні шахти перебувають під управлінням ще однієї компанії Курченка — «Внешторгсервісу».

«Премьер Ойл» у 2017-му купила у АФК «Система» компанію «СГ-Трейдинг». Остання володіє в Росії мережею газових заправних станцій та іншими активами зі зберігання та реалізації зрідженого вуглеводневого газу.

Подякувати 🎉