Facebook Pixel

Укрексімбанк оголосив конкурс для заміни Мецгера

Державний експортно-імпортний банк України (Укрексімбанк) оголосив проведення конкурсу на посаду голови правління.

«Згідно з рішенням Наглядової ради, оголошується конкурсний відбір на посаду Голови правління АТ «Державний експортно-імпортний банк України», — ідеться в повідомленні.

Рішення про зміну голови банку вочевидь пов'язане зі скандалом із його чинним головою — Євгеном Мецгером.

Telegram Logo

Нагадаємо, що на знімальну групу «Схем» було скоєно напад під час здійснення запису інтерв'ю з головою Укрексімбанку Євгеном Мецгером. Як повідомила виданню «Радіо Свобода» керівник «Схем» Наталія Седлецька, у відповідь на незручне запитання Мецгер наказав охороні забрати в журналістів техніку та знищити відео.

Сто відсотків АТ «Укрексімбанк» перебуває у власності держави. Це третій найбільший банк України за розмірами активів, історично орієнтований експортно-імпортні операції. Укрексімбанк розвинув із усіх українських банків найбільшу міжнародну мережу банків-кореспондентів та надає широкий спектр спеціалізованих продуктів з метою підтримки розвитку експорту для своїх клієнтів.

Одна з головних функцій банку — сприяння та обслуговування від імені уряду України кредитних договорів. Банк виступає агентом уряду України та обслуговує кредити міжнародних фінансових установ відповідно до умов зазначених договорів.

Коментарі

Всі новини